CODE 2017/2018

Pierwszoklasiści sięgnęli po certyfikat CODE

Wiele emocji wśród uczniów wywołało ostatnie zadanie - możliwość stworzenia projektu graficznego wg własnego pomysłu. Uczniowie po raz pierwszy mogli użyć bloków z piktogramami pośrednich kierunków świata oraz rysować kolorowe linie, używając bloku „ustaw kolor”. Podczas tego zadania jedynym ograniczeniem dla dzieci była ich własna wyobraźnia i inwencja twórcza. Programy graficzne w wykonaniu pierwszoklasistów oczywiście były wspaniałe! Po ich zakończeniu uczniom ukazał się wygenerowany certyfikat. Radośc była ogromna! Być może wśród tych maluchów są przyszli programiści? Tego im z całego serca życzmy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj