Wolontariat 2023/2024

Drodzy Darczyńcy,

kolejny już raz odpowiedzieliście na nasze zaproszenie do udziału w akcji charytatywnej, pokazując, że pomaganie jest fajne, dobre, daje radość  i satysfakcję oraz cieszy nie tylko Obdarowanych.

Dziękujemy Wam za zainteresowanie i zaangażowanie, dzięki którym zebraliśmy 228 różnych zabawek, gier planszowych, puzzli i pluszaków dla podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”. Dary te zostały przekazane małym pacjentom oddziałów onkologicznych rzeszowskich szpitali.

Wasza pomoc, w postaci 19 kartonów pełnych przyborów szkolnych, takich jak zeszyty, bloki rysunkowe, flamastry, plastelina, bibuła, ołówki, długopisy itp., dotarła również do dzieci

i młodzieży z Szpitalnego Oddziału i Świetlicy Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Dziękujemy również uczniom naszej SP nr 18 w Rzeszowie za czas i pracę przy dyżurowaniu w czasie zbierania darów w dniach 15 – 17 listopada 2023 r., ich segregowaniu, spisywaniu, liczeniu i pakowaniu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i zapałowi do działania kolejna akcja charytatywna w naszej szkole przebiegła sprawnie i radośnie.

Drodzy Darczyńcy i Wolontariusze, z serca Wam dziękujemy!

 

Zespół ds. Wolontariatu i Szkolne Koło Caritas

SP nr 18 w Rzeszowie

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj