Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Inne zakończenie?

W maju w bibliotece osiedlowej odbyło się kolejne „Spotkanie przy herbacie”. Tym razem oprócz recenzji przeczytanych przez nas ostatnio książek rozmawialiśmy też o tym, czy gdybyśmy mieli taką możliwość, to zmienilibyśmy zakończenie albo jakiś fragment którejś z przeczytanych przez nas książek. Propozycji i pomysłów na zmianę fabuły było kilka, ale były też głosy, że w wielu książkach pewne niespodziewane zwroty akcji i niedopowiedzenia są konieczne i dodają wartości snutym opowieściom.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj