Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Powakacyjnie o książkach

17 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym "Spotkanie przy herbacie" zorganizowane przez Klub Kulturka. Grupa uczniów z klas 7-8 wybrała się do biblioteki osiedlowej, aby tam przy herbacie i słodkościach porozmawiać o książkach, które przeczytali w czasie wakacji. Jak zwykle zostaliśmy ugoszczeni przez p. Beatę Terlicką, kierowniczkę Filii Nr 13 WiMBP, a po spotkaniu uczniowie mieli możliwość pobuszować pomiędzy regałami i przeglądnąć tutejsze zbiory.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj