Klub Oyama Karate przy SP 18

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama 10 dan

 

W naszej szkole wiele się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku szkolnym od początku września ruszyły zapisy do klubu sportowego Oyama Karate. Grupy treningowe poprowadzi Sensei Iwona Mostek 1 Dan- trenerka II klasy karate

Zajęcia z najmłodszymi dostosowane są do ich wieku i możliwości. Udział w ćwiczeniach doskonale wpływa na fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Karate to nie tylko walka. To sport, który uczy szacunku dla starszych, opanowania, cierpliwości, współpracy z innymi, samodzielności, pomaga leczyć kompleksy. Po kilku tygodniach treningów – nieśmiałość zamieni się w pewność siebie, a obawa przed zagrożeniem w poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 18 w każdy poniedziałek i środę do sali fitness w budynku szkoły.

Kontakt: Iwona Mostek tel. 660264448

Dlaczego OYAMA KARATE?

        oyama karate

PONIEWAŻ...

… łączy tradycje i nowoczesność
… pozwala na równomierne rozwijanie całego ciała
… naprawi krzywy kręgosłup i płaską stopę
… uczy szacunku, wytrwałości i pewności siebie
… trenować może "dziadek z wnuczkiem"
… jest to doskonały start w przyszłe zdrowe i sportowe życie 
… jesteśmy dużą, prężnie rozwijającą się organizacją
… jesteśmy na całym świecie
… posiadamy autorski system szkolenia dzieci
… jesteśmy zgranym zespołem
… trenujemy, poznajemy ludzi i świat
… jeśli karate, to TYLKO KONTAKTOWE
… dzięki temu osiągamy sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym
… jesteśmy jedyni w swoim rodzaju

ZAPRASZAMY NA TRENINGI !!
ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK !!

informacje, tel.: 660 264 448, 662 291 817