Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Black Friday w szkolnej bibliotece

Czy w szkolnej bibliotece też mogą być promocje? Okazuje się, że tak, a przyczyną był Black Friaday przypadający w tym roku 24 listopada. W tym dniu ku radości czytelników zwiększyliśmy limity wypożyczeń. A oto nasze promocje: „Zwiększamy liczbę wypożyczeń na hasło BLACK”, „Do każdej grubej książki można dodatkowo wypożyczyć cieńszą”, „Przyprowadź przyjaciela, a dostaniesz o jedną książkę więcej”. Powodzeniem cieszyły się też zakładki dodawane do książek, które miały coś czarnego na okładce.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj