Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Norwegian Circular School Challenge - Zamykamy Obieg (w Naszej Szkole)

W dniach 13-14 listopada 2023 roku, w przestrzeni Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab, odbył się pierwszy Norweski Innovation Camp podczas którego 12 uczniów klasy 7A  projektowało modele gospodarki obiegu zamkniętego dla SP18. Wydarzenie miało formę hackathonu monitorowanego przez mentorów z Norwegii. Językiem współpracy był język angielski, a efektem dwóch dni intensywnej pracy są prezentacje i nowe doświadczenia naszych uczniów. Była to okazja do rozwijania kreatywności, budowania umiejętności pracy w grupie oraz autoprezentacji. Organizatorami byli Gmina Miasta Rzeszów we współpracy z International Developement Norway AS- norweskim partnerem MPK Rzeszów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj