Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Jesteśmy uczniami Akademii pana Kleksa!

Parafrazując wypowiedź Marcela Szpaka, nigdzie dzieci nie uczą się tak chętnie, jak w Akademii pana Kleksa. Uczniowie klasy 4a i 4g na czas omawiania lektury stali się uczniami Akademii pana Kleksa. Nie mieli możliwości spotkania profesora, jednak otrzymali polecenia dotyczące pracy w jego szkole. Uczniowie wzięli udział w lekcji geografii, kleksografii, odgadywali zastosowanie niecodziennych przedmiotów, a podczas geografii budowali największe budynki świata z różnych stron np. wieżę Eiffla i Koloseum.  Zajęcia w Akademii  sprawiły wszystkim ogromną radość.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj