MicrosoftTeams-image_(1)

Early Stage

Aktualności 2023/2024

"Portret Józefa Piłsudskiego" - rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego

W dniu 21.11.2023 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego na portret Józefa Piłsudskiego. Konkurs był skierowany do uczniów klas 4-6 z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Otrzymaliśmy wiele pięknych prac przedstawiających portrety marszałka, które zdobiły hol główny naszej szkoły na pokonkursowej wystawie „Józef Piłsudski w oczach naszych uczniów”. Jury, dokonując wyboru najlepszych prac plastycznych, zwracało uwagę na kreatywność ukazania postaci historycznej, zgodność z tematem konkursu oraz walory artystyczne dzieła.

A oto nagrodzeni:

1 miejsce: Aleksander Wysocki kl. 6b

2 miejsce: Piotr Antos kl. 6b

3 miejsce ex aequo: Zuzanna Książek kl. 6e i Matvii Flintar kl. 5d

Wyróżnienia: Oliwia Urbala kl. 6e, Milena Widaj kl. 6f, Alicja Osior kl. 5f.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczestnikom sukcesów w rozwijaniu talentów plastycznych oraz zainteresowań związanych z historią Polski!