Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Akcja "Szkoły Pełne Talentów" dobiegła końca!

Akcja „Szkoły Pełne Talentów” organizowana przez sieć sklepów LiDL zakończona!

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, Uczniów, Pracowników i Sympatyków Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie  za udział w akcji, która trwała od 1.09 do 5.11.2023r. Dzięki Wam udało nam się wymienić zebrane Talenciaki na zestawy gier planszowych klasycznych oraz integracyjnych dla starszych i młodszych uczniów. Część z nagród już jest wykorzystywana na zajęciach w świetlicy szkolnej. Wygraliśmy również Laptop MEDION® AKOYA® E4251 z czego naprawdę bardzo się cieszymy!!!!

Razem uzbieraliśmy 5561 Talenciaków!!!

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie!!!

Koordynator

Aneta Opalińska

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj