Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Zakończyliśmy kolejny projekt Erasmus+! Podsumowanie odbyło się w naszej szkole!

Pod koniec października gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkół we Włoszech Turcji w ramach kolejnego spotkania uczestników projektu Erasmus+ „Kids Need Fun at School”. Zaczęło się od spotkania w naszej szkole, podczas którego oficjalnie przywitaliśmy naszych gości, a także była okazja do zwiedzenia naszej siedziby. W kolejnych dniach spędzaliśmy wspólnie czas na wycieczkach do Łańcuta, Kolbuszowej czy Fly Parku, a także wspólnych zajęciach z robotyki, gogli VR czy też sportowych.

Było to naprawdę wspaniałe ukoronowanie naszej 2-letniej współpracy.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj