Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Tenis stołowy klas 7-8

We wtorek 7.11.2023 r. nasza szkoła wzięła udział w turnieju tenisa stołowego chłopców klas 7-8 organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Drużyna SP 18 po dwóch porażkach i jednej wygranej uplasowała się na miejscach 9-12. Turniej stał na wysokim poziomie, każda z drużyn pokazała próbkę swoich możliwości, natomiast już przed pierwszym meczem było wiadome że nie będzie łatwo. Nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony, nieznacznie przegrywając niektóre mecze. Mimo niekorzystnego miejsca zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

SP 18 wystąpiło w składzie:

  1. Huber Bosek 8B
  2. Erwin Rykała 7C

Franciszek Grela 7C

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj