Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

7 października w Zespole Szkół Gastronomicznych w Rzeszowie, odbył się V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poświęcony poezji Wisławy Szymborskiej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy szóstej i ósmej. Uczennica klasy 6b zajęła drugie miejsce. Ogromne gratulacje, ponieważ Ewa pokonała ponad czterdziestu uczestników konkursu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj