Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Szkolne obchody Święta Niepodległości

W dniu 10.11.2023r społeczność naszej szkoły świętowała zbliżającą się 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym dniu panował uroczysty nastrój, odświętne stroje i piękne kotyliony własnoręcznie robione przez uczniów. Starsi uczniowie klas 7-8 zorganizowali quiz dla uczniów naszej szkoły z wiedzy o drodze Polski do wolności. Po krótkim przypomnieniu najważniejszych informacji zadawali pytania, a za prawidłowe odpowiedzi wielu uczniów otrzymało słodki upominek. W głównym holu szkoły zaprezentowana została wystawa pokonkursowa „Józef Piłsudski w oczach naszych uczniów z klas 4-6” oraz tematyczna prezentacja multimedialna. Rozbrzmiewały też pieśni patriotyczne, a punktem kulminacyjnym szkolnych obchodów o godzinie 11.11 było uroczyste śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego we wszystkich klasach.

Następnego dnia dość spora grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 wzięła udział w wojewódzkich obchodach Święta Niepodległości pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Robili pamiątkowe zdjęcia ze strzelcami podhalańskimi, którzy byli w tradycyjnych galowych mundurach, a także wysłuchali Apel Pamięci i zaśpiewali hymn narodowy. Największe wrażenie, jak zawsze, zrobiła salwa honorowa podhalańczyków na cześć bohaterów, którym zawdzięczamy wolną Polskę.

Zapraszamy do galerii do obejrzenia naszej fotorelacji!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj