Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w konkursie szkolnym "Rodzina Ulmów -historia inspirująca miłością do bliźniego"

W dniu 07.11.2023 roku, w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w konkursie szkolnym „Rodzina Ulmów – historia inspirująca miłością do bliźniego”. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem, a każdy z naszych uczniów mógł znaleźć kategorię dla siebie i wziąć w niej udział.

Uczestnicy próbowali swoich sił w konkursie wiedzy o rodzinie Ulmów, wykorzystali swoje zdolności pisarskie i napisali piękne wiersze w kategorii literackiej oraz pokazali swoje zdolności plastyczne, tworząc wyjątkowe  plakaty o rodzinie z Markowej.

 

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

 

Konkurs wiedzy (klasy V – VIII)

I miejsce: Jakub Halicki – klasa VIII b

I miejsce: Miron Mikrut – klasa VI e

Wyróżnienia: Zuzanna Książek – klasa VI e, Maja Łazorko – klasa VI f

Konkurs literacki (klasy IV – VIII)

I miejsce: Marta Piegdoń – klasa VI f

II miejsce: Arkadiusz Grządziel – klasa VI c

III miejsce: Nikodem Urbala – klasa VII e

Wyróżnienia: Oliwia Urbala – klasa VI e

Konkurs plastyczny (klasy IV – VIII)

I miejsce: Aleksander Wysocki – klasa VI b

I miejsce: Jakub Ciszek - klasa IV a

II miejsce: Nikodem Janik - klasa IV a

III miejsce: Julia Cierpiał - klasa IV b

 Wyróżnienia: Kamil Nowak - klasa IV d, Aleksandra Pasterczyk - klasa IV e, Maciej Jaskółka – klasa V f

Klasy I - III

I miejsce: Filip Nowak - klasa I a

II miejsce: Anna Bojaska - klasa I b

III miejsce: Tymon Zieliński - klasa I b

Wyróżnienia: Nadia Fijałka - klasa I b, Emilia Cierpiał - klasa I c

I miejsce: Błażej Szydłowski - klasa II f

II miejsce: Karol Rajchel - klasa II a

III miejsce: Julia Wojciechowska - klasa II a

I miejsce: Malwina Dziedzic - klasa III e

II miejsce: Emilia Ordyna - klasa III a

III miejsce: Nina Szerla – klasa III e

Wyróżnienia: Oliwia Zielińska - klasa III b, Zuzanna Grela - klasa III e

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj