Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Uczniowie na Międzynarodowych Targach Książki

Od 26 do 29 października w Krakowie odbywały się Międzynarodowe Targi Książki. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce, więc nie mogło tam zabraknąć naszych szkolnych pasjonatów literatury.  W czasie kilku godzin mieli oni możliwość wędrowania wśród stoisk ponad 500 wystawców, poznawać nowości wydawnicze, a niektórym udało się zdobyć autograf któregoś z licznie goszczących na targach pisarzy.  Kupiliśmy też kilka książkowych pozycji do naszej szkolnej biblioteki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj