MicrosoftTeams-image_(1)

logo instaling

Early Stage

POMAGAMY MARYSI

Marysia, która mieszka blisko naszej szkoły, ma 14 lat i cierpi na zespół wad wrodzonych CUN. W związku z chorobami jest dzieckiem leżącym i nieustannie musi być poddawana zabiegom operacyjnym.

Jej los jest nam bliski, stąd już nie raz angażowaliśmy się w zbiórkę dla Marysi. Ale to wszystko jest niewystarczające – dziewczynkę czekają kolejne zabiegi i bardzo droga rehabilitacja. Gdyby nie to, że jest bardzo poważnie chora, z pewnością byłaby naszą uczennicą. Los zdecydował jednak inaczej, więc musimy Jej pomóc w walce o sprawność.

Poniżej znajduje się link do zbiórki, pod którym można znaleźć wszystkie potrzebne informacje:

Marysia czeka na naszą pomoc!!!