Archiwum SP 4-8 2022/2023

Piknik 5a

W dniu 13 czerwca klasa 5a w raz z swoim wychowawcą i Panią Anną Sierżęgą wybrała się na klasowy piknik na rzeszowskie bulwary. Uczniowie spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu, a zabawom nie było końca: zaczynając od karmienia kaczek poprzez wspólne rozmowy na kocykach, po grę w piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę czy zabawy w berka i twista. Był to świetny czas, aby ze sobą porozmawiać, zjeść swoje ulubione smakołyki – poczuć zbliżające się wakacje. Uczniom udało się także zapoznać z krajobrazem pięknego Rzeszowa i poznać to urokliwe miejsce naszego miasta. Niektórzy mieli okazję po raz pierwszy podziwiać lokalny krajobraz i jedno jest pewne – jeszcze nie raz tam powrócą! :)

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj