Archiwum SP 4-8 2022/2023

Wyjście integracyjne klasy 5e do Parku Trampolin Grawitacja Rzeszów

GRAWITACJA1.jpg, GRAWITACJA1
GRAWITACJA1 

W dniu 16.06.2023r. uczniowie klasy 5e pod opieką wychowawcy udali się do Parku Trampolin Grawitacja Rzeszów, gdzie przez dwie godziny wspaniale bawili się korzystając z dostępnych tam atrakcji. Głównym celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz popularyzacja aktywności fizycznej. Zabawa na trampolinach dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu  niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce przeprowadzonej pod okiem instruktora uczniowie bawili korzystając z trampolin oraz basenów gąbek. Po sportowych zmaganiach wszyscy udali się do restauracji na pyszną pizzę. Uczniowie wracali do domów w doskonałych nastrojach podkreślając, że była to bardzo udana wycieczka.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj