Archiwum SP 4-8 2022/2023

NASI NAJZDOLNIEJSI UCZNIOWIE

Każdy rok szkolny rozpoczynamy z wielkimi planami i zamierzeniami, które wraz z uczniami  próbujemy dzielnie realizować. A że mamy wielu zdolnych wychowanków, którzy odpowiednio wsparci i poprowadzeni, dochodzą do największych sukcesów, tym bardziej niezmiernie miło nam ogłosić to co osiągnęliśmy w kończącym się roku szkolnym. 

Nasza szkoła otrzymała powtórnie (bo w r. szk. 2021/22 również) tytuł SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM. Certyfikat został wręczony dyrekcji podczas uroczystej Gali, której organizatorem było Podkarpackie Kuratorium Oświaty.  

Gratulacje kierujemy do naszych najzdolniejszych uczniów. To oni zapracowali na ten tytuł osiągając największe sukcesy do jakich można dojść na etapie szkoły podstawowej. Jednocześnie podziękowania należą się nauczycielom, którzy odkryli ich talenty i nieustannie wspierali na trudnej drodze dochodzenia do tytułu laureata czy finalisty konkursu przedmiotowego. 

A oto ONI – najlepsi z najlepszych: 

  1. Dominik KUT – laureat z informatyki, matematyki i j. angielskiego
  2. Mia BARKER – laureat z j. angielskiego i finalista z j. hiszpańskiego  
  3. Michał URBAN – laureat z j. hiszpańskiego i finalista z chemii 
  4. Agnieszka KANIA – laureat z informatyki  
  5. Szymon KĘDRA – laureat z matematyki 
  6. Hubert PODGÓRSKI – laureat z biologii 
  7. Jan GODZISZ – finalista z geografii 
  8. Alicja ŚPIEWLA - finalista z j. hiszpańskiego. 

Opiekunowie: K. Bara-Bać, R. Hus, A. Lasek, A. Patrzyk, B. Tutaj, J. Zizius, A. Sobusiak i A. Żmuda 

Jeszcze raz pięknie GRATULUJEMY naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów…..już w szkole średniej. 

  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj