Archiwum SP 4-8 2022/2023

NASI MŁODZI ZDOLNI SPORTOWCY!!!

Uczniowie naszej szkoły: Oliwia Kudłacz 3d i Szymon Kudłacz 5f godnie reprezentują szkołę i odnoszą sukcesy sportowe w zawodach karate trenując w klubie : Karate Kyokushin Rzeszów - RKSW System zdobywając medale na podium. 
Ostatnie sukcesy:
- organizowana raz w roku CARPATHIA KARATE CUP 2023 - Międzynarodowy Turniej Karate w Rzeszowie organizowany na Hali Podpromie w dniach 27-28.05.2023r. , w którym udział wzięło 740 zawodników z Litwy, Ukrainy, Węgier, Gruzji, Szwecji, Danii, Norwegii i Polski w którym Oliwia Kudłacz zdobyła w finale 1 miejsce pokonując m.im Litwinkę i Polkę z Warszawy. 
-Ogólnopolski Turniej Karate "Glass Cup" w Krośnie 13.05.2023r. gdzie Oliwia Kudłacz awansowała do finału i zdobyła 2 miejsce.
-Ogólnopolski Turniej Karate BUSHI-DO CUP 2023 w Starachowicach woj. świętokrzyskie 22.04.2023r. wzięło udział blisko 600 zawodników z 43 klubów z całego kraju. 
Oliwia Kudłacz zdobyła w finale 2 miejsce i srebrny medal. 
Szymon Kudłacz dotarł do półfinału- 3 miejsce i medal brązowy. 
Wcześniej Oliwia jak i Szymon zdobyli 1 miejsca w turnieju Podkarpackiej Ligi karat 1 kwietnia organizowanym w Rzeszowie co pozwoliło im na udział w ogólnopolskich zawodach. 
Oliwia poza uzdolnieniami w konkursach plastycznych w szkole kryje jeszcze uzdolnienia sportowe :) 
Jesteśmy z Nich bardzo dumni !!!
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów
                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj