Archiwum SP 4-8 2022/2023

Mistrz słowa jest wśród nas!

W związku z trwającym rokiem Wisławy Szymborskiej jedna z rzeszowskich szkół zorganizowała Wojewódzki Konkurs Frazeologiczny „Zostań Mistrzem Słowa” pod honorowym patronatem prof. Jana Miodka, Kuratorium Oświaty oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Konkursowe prace plastyczne miały prezentować wybrany cytat z wiersza noblistki lub związany z jej twórczością, życiem związek frazeologiczny.

Miło nam poinformować, że MISTRZEM w tej dziedzinie okazał się Łukasz Zygmunt z klasy 7B, którego praca zdobyła II miejsce. Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i pamiątkowych medali nastąpiło na jubileuszowej gali z rąk prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka i przedstawiciela kuratorium.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj