Archiwum SP 4-8 2022/2023

"Podkarpacie zaklęte w poezji" oczami Basi...

Basia Rzepka z klasy 7B wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Podkarpacie zaklęte w poezji”, który był pod honorowym patronatem Europosłanki – Pani Elżbiety Łukacijewskiej i Prezydenta Miasta Rzeszowa, a został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Poezji. Komisja konkursowa miała nie lada dylemat z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ jak podkreślili, poziom był bardzo wysoki.

II nagrodę w tym konkursie przyznano naszej Basi za wiersz pt. „Mój dzień w Rzeszowie”.

Serdecznie gratulujemy wrażliwości artystycznej i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj