Archiwum SP 4-8 2022/2023

Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym na plakat z hasłem antynikotynowym

Wojewódzki konkurs plastyczny na plakat z hasłem antytytoniowym 2022/2023 był zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Rzeszowie.

Celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do promowania zdrowego stylu życia oraz środowiska wolnego od dymy tytoniowego. Konkurs skierowany był do uczniów starszych klas szkól podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Na konkurs wpłynęło wpłynęło 385 prac ze 110 szkół (232 prac ze szkół podstawowych i 153 ze szkól ponadpodstawowych).

Uczeń klasy 8 e Filip Hanak zdobył w tym konkursie nagrodę główną. To wielki sukces,  serdecznie gratulujemy Filipowi.

Uroczystość rozdania nagród miała miejsce 13 czerwca 2023 r.