Archiwum SP 4-8 2022/2023

Szkolny konkurs plastyczny "Zielony świat"

„Zielony świat” to hasło wiosennego, szkolnego konkursu plastycznego.  Warunek był jeden – wszystko miało być zielone! W konkursie wzięło udział 34 uczniów z klas 4 – 8. Konkursowe jury przyznało cztery równorzędne nagrody  i  trzy wyróżnienia. Nagodzeni uczniowie to: Aleksandra Szydłowska z klasy 5 c, Barbara Kowalska z 5 c, Aleksandra Chruściel z 5 e i Filip Hanak z 8 e. Wyróżnienia przyznano: Marcelinie Kulasie z 5 c, Maksymilianowi Stabrynowi z 5 b i Zuzannie Sudek z 4 b.

Gratulujemy zwycięzcom!

Niech zbliżające się wakacje będą piękne i zielone dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj