Archiwum SP 4-8 2022/2023

PROJEKT PRZYRODNICZY w klasie 4a

Las w szkle to, mikroekosystem, którym cieszyć się możemy we własnym domu. Taki las w słoiku to namiastka leśnego, zamkniętego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie. On też żyje, rozwija się, zmienia. Stanowi, bowiem trwały obieg zamknięty, w którym krążą woda i składniki mineralne. Z zewnątrz, poprzez przezroczyste ścianki słoika, dostarczana jest jedynie energia słoneczna.

Uczniowie klasy 4a wykonali „Ekosystem w słoiku”, który może być piękną ozdobą w naszych domach. Podzielili się z nami swoimi wspaniałymi pomysłami.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj