Archiwum SP 4-8 2022/2023

Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym"

31 maja w Szkole Podstawowej Nr 2 odbyło się uroczyste  podsumowanie XVII edycji  Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Zwyczaje i Tradycje Podkarpacia pod hasłem „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”.

W konkursie wzięło udział 89 placówek oświatowych z całego województwa.

Nadesłano 1112 prac. Jury nagrodziło i wyróżniło 86 prac w czterech kategoriach wiekowych.

 Miło nam poinformować, że nagrody główne otrzymali uczniowie naszej szkoły: Zuzia Książek z kl. 5 e i Filip Hanak z 8 e. Wyróżniono pracę Oli Zając z kl. 7 b. Uczniów do wzięcia udziału w konkursie zachęciły panie: Beata Tutaj i Ela Ficek.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj