Archiwum SP 4-8 2022/2023

II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Projektowych w ramach projektu CMI

Już po raz trzeci wzięliśmy udział w Ogólnopolskich Zawodach Projektowych, realizowanych w formule projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Zawody rozgrywane są w trzech etapach: lokalnym (online), regionalnym (AGH w Krakowie) i ogólnopolskim - finał na Politechnice Łódzkiej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że trzy nasze wspaniałe drużyny przeszły przez kolejne fazy rywalizacji i dostały się do finałów zawodów robotycznych, które odbyły się w dniach 20 i 21 maja 2023 roku w Łodzi.

Jeden z naszych zespołów w składzie: Agnieszka Kania (8a), Dominik Kut (8a), Jakub Gołąb (8d), Jeremiasz Jędrusik (8d) i Jakub Seremet (8a) zdobył wicemistrzostwo Polski w kategorii Raptory, (klasy 7-8). Jesteśmy z Nich niezmiernie dumni, jak również z pozostałych naszych drużyn!

W zawodach wzięły udział jeszcze dwa zespoły:

  • w kategorii Raptory (klasy7-8): Szymon Kędra (8a), Szymon Lubas (8d), Hubert Podgórski (8d), Mateusz Kaczmarek (8d) i Wojciech Bachórz (7b)
  • w kategorii MiniBoty (klasy 4-6): Artem Srtrekozov (5d), Bartłomiej Kania (4e) i Wojciech Gołąb (5b)

Pomimo ogromnej konkurencji, tj. około 40 000 uczestników w trzech etapach konkursu, to właśnie nasi uczniowie znaleźli się w finale!!!

Serdeczne podziękowania składamy naszemu sponsorowi firmie PRO-COUNSEL KATARZYNA KALISZ za wsparcie finansowe.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj