Archiwum SP 4-8 2022/2023

XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy"

24 kwietnia 2023 nasi uczniowie brali udział w XV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Rzeszowie. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 6-8 i polegał na rozwiązywaniu zadań o charakterze łamigłówek logicznych. W konkursie wzięło udział 34 uczniów z 12 rzeszowskich szkół podstawowych.

II miejsce zajął Szymon Kędra z kl. 8a.
Wyróżnienie otrzymał Dominik Kut z kl. 8a.

Serdecznie gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj