Archiwum SP 4-8 2022/2023

Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

„Sleeveface, czyli ubierz się w książkę” – pod takim tytułem odbył się II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 11 w Rzeszowie. Miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów zdobyło w nim nagrody: Piotr Antos z kl. 5b zajął II miejsce w kategorii klas 4-8, a Malwina Dziedzic z kl. 2e III miejsce w kategorii klas 1-3. Konkurs polegał na wykonaniu zaskakującego i twórczego zdjęcia z wybraną przez czytelnika książką. Gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj