Archiwum SP 4-8 2022/2023

Sportowe sukcesy Kristiny Chobu na Mistrzostwach Polski

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły z klasy 7a Kristina Chobu zajęła 4 miejsce w 2-ce kobiet w kategorii II klasa, a także 4 miejsce w 3-ce kobiet w kategorii II klasa w Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego w akrobatyce sportowej. Zawody odbywały się w kwietniu w Ełku pod patronatem Polskiego Związku Gimnastycznego.

Kristina od 2021  roku  rozwija swoje sportowe pasje w Klubie Akrobatyki Sportowej i osiąga swoje pierwsze sukcesy.

Gratulujemy serdecznie!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj