Archiwum SP 4-8 2022/2023

Kolejne sukcesy Antoniny Piotrowskiej

Miło nam poinformować o licznych osiągnięciach muzycznych naszej uczennicy z klasy 7a.  
 
Tosia zajęła I miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O Wolności”. Konkurs odbył się 22 kwietnia 2023 roku na deskach Sceny w Malarni Teatru Śląskiego im S. Wyspiańskiego w Katowicach. Organizatorami festiwalu był Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach oraz Śląskie Centrum Wolności i Solidarności. Festiwal piosenki „O wolności” organizowany jest od 2017 roku  i skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 24 lat z terenu całego kraju. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym TVP 3 Katowice, Polskie Radio Katowice, Radio eM, Gość Niedzielny, Dziennik Zachodni, naszemiasto.pl oraz netfan.pl - Internetowy Serwis Muzyczny. 

 

Nasza uczennica zyskuje coraz większą popularność i można przeczytać o niej na portalach poświęconych muzyce. W tym miesiącu Tosia została artystą miesiąca maj w Młodzieżowym Serwisie Muzycznym NetFanKids.pl. 

https://www.netfankids.pl/news/62257/antonina_piotrowska_artystka_maja_netfankids.pl.html?fbclid=IwAR235eil6idgcxDfl_F1JVqaoocSexCphADsQzgucBbCPflyNW8EIU1SECw 

 

Dodatkowym osiągnięciem jest w tym roku uzyskanie przez Tosię kolejny raz stypendium w zakresie twórczości artystycznej z Urzędu Miasta Rzeszowa. 
 
 
Serdecznie gratulujemy Tosi i jesteśmy dumni z jej sukcesów!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj