Archiwum SP 4-8 2022/2023

Laureaci w konkursie powiatowym "Pisać każdy może"

W dniu 4 maja 2023r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Pisać każdy może” adresowanego dla uczniów klas od 4 do 8 z powiatu rzeszowskiego. Finał zmagań miał miejsce w siedzibie Polskiego Radia Rzeszów.
Zadanie konkursowe polegało na opisaniu w formie karki z pamiętnika jednego dnia z życia nastoletniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Jury oceniając prace konkursowe zwracało uwagę na styl, język, kreatywność i przede wszystkim elementy nawiązujące do stolicy Podkarpacia.
Do organizatorów wpłynęło ponad 50 prac. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Maksymilian Stabryn, Gabriel Gajewski, Maksymilian Magdoń.
Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.