Archiwum SP 4-8 2022/2023

Gramy w historię

Nie tylko dydaktyczne gry planszowe, ale również te w multimedialnym wydaniu czekają na uczestników innowacji „Gramy w historię”. Zajęcia skierowane są do miłośników dziejów minionych oraz dla lubiących dobrą zabawę w równie dobrym towarzystwie.

Założeniem innowacji historycznej jest rozwój logicznego myślenia, wytrwałości, cierpliwości oraz współpracy w grupie. Podjęte działania zwracają uwagę na różnorodne możliwości poszerzania swojej wiedzy. To również znakomita „powtórka” i okazja do zdobycia wiadomości z matematyki, języka polskiego, geografii, języków obcych, historii i wiedzy o społeczeństwie. Popołudniowe, poniedziałkowe spotkania (od godz. 15.15, s. 009) dla uczniów klas VI-VII prowadzone są z uwzględnieniem zainteresowań uczestników. Pokazują one, że nauka wcale nie musi być nudna.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj