Archiwum SP 4-8 2022/2023

Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Mój Las"

W dniu 24 maja i 12 czerwca 20223 r. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Opisowym „Mój Las” zorganizowanym  przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Drzewnictwa i Leśnictwa oraz LOP.

Laureatkami etapu na szczeblu ogólnopolskim zostały Aleksandra Dutka z klasy 8b, która zajęła III miejsce w kategorii klas 7-8 oraz Marlena Ziemlińska z klasy 4b, która zajęła również III miejsce w kategorii klas 4-6. Uczennice wykonały piękne prace opisowe, wzbogacone o wyjątkowe ilustracje i fotografie: Marlena - „Leśna spiżarnia- jak z niej korzystać? ” pod opieką Pani Agnieszki Żmudy oraz  Ola - „Drewno, czy jest nam potrzebne? ” pod opieką Pani Beaty Tutaj.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!