Archiwum SP 1-3 2022/2023

"Z kulturą przy stole..."

Uczniowie klasy 1d zrealizowali kolejne zadanie-moduł III, w ramach projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Zadanie polegało na zapoznaniu uczniów z zasadami właściwego zachowania przy stole. Uczniowie z ogromną ciekawością obejrzeli przygotowaną prezentację oraz krótki film edukacyjny na temat „ Savoir vivre dla dzieci”.  Podczas zajęć przeprowadzona została również rozmowa kierowana na temat kulturalnego zachowania podczas obiadu na szkolnej stołówce. W dalszej części zajęć uczniowie przystąpili do zadania praktycznego – odpowiednie ułożenie sztućców na stole. Podsumowaniem zajęć był krótki quiz, który pozwolił pierwszakom zweryfikować poprawne oraz niedozwolone zachowania podczas spożywania posiłków.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj