Archiwum SP 1-3 2022/2023

Mobilne Planetarium "Orbitek"

W dniach 23-24 marca  w naszej szkole odbyły się pokazy astronomiczne w Mobilnym Planetarium "Orbitek". Pod ogromną kopułą namiotu w kształcie półkuli, przy wykorzystaniu technik multimedialnych i audiowizualnych uczniowie  klas I-IV podziwiali rozgwieżdżone niebo, konstelacje gwiazd oraz przyswajali wiedzę o kosmosie. Wszyscy uczestnicy  pokazu byli zachwyceni i na pewno z większym zainteresowaniem oraz świadomością będą obserwować wieczorami rozgwieżdżone niebo. Pokaz dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych, kosmicznych wrażeń!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj