Archiwum SP 1-3 2022/2023

Marcowe spotkania z pisarką p. Stanisławą Bełch

W marcu - miesiącu, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pisarzy, w naszej szkole gościliśmy autorkę książek dla dzieci panią Stanisławę Bełch. W czasie spotkania z klasami pierwszymi pisarka opowiadała uczniom o napisanych przez siebie „Wesołych historiach” i najnowszej książce „Przygody skrzata Chichotka”, natomiast na spotkaniach z drugoklasistami rozmawiała o dwójce sympatycznych kotów z serii opowiadań „Snip i Kocio”. Były też zagadki, na które uczniowie chętnie odpowiadali. Na koniec każdego ze spotkań można było zdobyć autograf pisarki, a niektórzy zdążyli szepnąć pani Stanisławie na ucho, że sami też próbują napisać książkę.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj