Archiwum SP 1-3 2022/2023

Spotkanie z dziennikarzem

Kaseta magnetofonowa, dyskietka, kaseta wideo – te i kilka innych „archaicznych” ;) sprzętów mogli poznać nasi trzecioklasiści w czasie spotkania z dziennikarzem – panem Adamem Mokrzyckim. Reporter, prezenter i wydawca odwiedził naszą szkołę i przeprowadził mini warsztaty dziennikarskie dla uczniów klas trzecich, w czasie których mogli oni wcielić się w rolę dziennikarek i dziennikarzy oraz stanąć po obu stronach kamery. Ta rola okazała się dla nich niemałym wyzwaniem, zaś frajdę wszystkim sprawiła możliwość obejrzenia siebie i innych na ekranie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj