Archiwum SP 1-3 2022/2023

Innowacja "W świecie plastyki i tańca"

W drugim semestrze roku szkolnego 2022/2023 uczniowie z klasy 2d kontynuują udział w zajęciach w ramach innowacji „W świecie plastyki i tańca”. Chętnie uczą się tańczyć oraz tworzyć prace plastyczno-techniczne. Rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania. Odkrywają przyjemność tworzenia, cieszą się uzyskanym efektem. Poznali podstawowy krok walca wiedeńskiego. Pracują nad układem tanecznym. Wykonali następujące prace plastyczno-techniczne: „W krainie zimy”, „W świecie zwierząt”, „Idzie wiosna”, podczas których wykorzystali różnorodne materiały,  m.in.: styropian, wieczko od pudełka po butach, skarpetki, guziki, butelki, piłeczki i inne.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj