Archiwum SP 1-3 2022/2023

Klasy trzecie mają MYŚLĄCE GŁÓWKI

Wszystkie klasy trzecie w drugim półroczu rozpoczęły zajęcia kreatywne z matematyki „Myślące główki”. Zajęcia te mają na celu rozwijanie aktywnej i twórczej postawy uczniów, poszukiwanie różnych dróg do rozwiązania problemów. Kształtowana jest na nich postawa koleżeństwa i współpracy, ale też samodzielnego dochodzenia do wiedzy. Uczniowie mogą się przekonać, że nauka matematyki jest przyjemna, a wiedzę możemy przyswajać również przez gry i zabawy.W lutym dzieciaki rozwiązywały matematyczne krzyżówki, odszyfrowywały tajemnicze hasła, samodzielnie kodowały tajne wiadomości do kolegi/ koleżanki na pocztówkach ze zwierzętami. Był też czas na grę w edukacyjną planszówkę „Wyścig matematyczny” i kodowanie swojego medalu. Uczniowie ćwiczyli też czytanie ze zrozumieniem podczas rozwiązywania zadań tekstowych i cieszyli się z naklejkowych nagród.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj