Archiwum SP 1-3 2022/2023

Audycja muzyczna Szkoły Muzycznej Yamaha

16 lutego 2023r. naszą szkołę po raz kolejny odwiedzili nauczyciele Szkoły Muzycznej Yamaha. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zajęciach, na których poznali instrumenty dęte klawiszowe. Uczniowie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć brzmienie takich instrumentów jak: melodyka, akordeon klawiszowy, akordeon guzikowy, akordeon basowy, akordeon cyfrowy. Chętne dzieci mogły także spróbować swoich sił w grze na tych instrumentach. Bardzo dziękujemy nauczycielom ze Szkoły Muzycznej Yamaha za profesjonalizm oraz porządną porcję wiedzy muzycznej. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wizyty.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj