Archiwum SP 1-3 2022/2023

Innowacja pedagogiczna "W krainie sztuki"

Klasa 2a w ramach innowacja pt.” W krainie sztuki” uczestniczy w zajęciach nastawionych na naukę przez zabawę, ale przede wszystkim łączenie świata sztuki z kompetencjami kluczowymi. W czasie realizacji zadań z zakresu sztuki uczniowie wykorzystują tradycyjne narzędzia i materiały oraz narzędzia multimedialne i interaktywne. Podczas realizacji zajęć zajmowaliśmy się malarstwem emocjonalnym, rysunkiem 3D oraz wykorzystywaliśmy aplikację Google Arts & Culture. Wszystkim tym działaniom towarzyszy wielka radość i zaangażowanie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj