Archiwum SP 1-3 2022/2023

Kiedy Internet jest niebezpieczny?

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Inspiruję do nauki” klasa 2c wzięła udział w zajęciach: Kiedy Internet jest niebezpieczny?. Na początku zajęć uczniowie prowadzili dyskusję dotyczącą świata wirtualnego. Próbowali znaleźć odpowiedzi na pytania: Dlaczego świat wirtualny jest dla nas taki ciekawy i wciągający? Czym różni się przyjaciel w świecie rzeczywistym, a bohater w świecie wirtualnym? Kiedy Internet staje się uzależnieniem i czy trzeba go unikać w ogóle?

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj