Archiwum SP 1-3 2022/2023

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy LEON

Jesienią chętni uczniowie z klas II i III naszej szkoły brali udział w jesiennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego LEON. Uczniowie rozwiązywali testy matematyczne, z języka angielskiego i sprawności zintegrowanych.

Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. Do konkursu przystąpiło wielu uczniów z edukacji wczesnoszkolnej. Wśród nich wyłoniono wielu laureatów.

 

Serdecznie gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj