Archiwum SP 1-3 2022/2023

"Przyłóż łapę do czegoś dobrego - o psach które pomagają"

Uczniowie klasy 3f uczestniczyli w zajęciach, w ramach projektu „Psia lekcja”. Temat lekcji brzmiał: „Przyłóż łapę do czegoś dobrego – o psach które pomagają”. Uczniowie obejrzeli film o tym jak psy pomagają ludziom w chorobie oraz różnych niepełnosprawnościach. Na podstawie obejrzanego filmu odbyła się pogadanka o tym czy psy mogą pracować, jak pies może pomagać człowiekowi, czy pies może wchodzić do szpitala oraz czym w ogóle jest dogoterapia. Następnie zadaniem dzieci było zastanowienie się na temat tego jak my – ludzie możemy pomagać psom. Uczniowie w grupach wykonali ciekawe plakaty o tym jaka ich zdaniem pomoc dla zwierząt jest ważna.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj