Archiwum SP 1-3 2022/2023

Ogromny sukces dzieciaków z klas trzecich. Pan Prezydent Miasta wręczał nagrody.

W dniu 12 grudnia 2022 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „STRAŻAK NIESIE POMOC”. Jego celem było zainteresowanie uczniów ochroną przeciwpożarową, działalnością Państwowej Straży Pożarnej a także kreowanie prawidłowych zasad bezpiecznego zachowania w sytuacji zagrożenia. Skierowany był on do uczniów szkół podstawowych z Rzeszowa i realizowany był w dwóch kategoriach:

I grupa – klasy 1-4

II grupa – kasy 5-8

Łącznie w konkursie wzięło udział 350 prac.

Na podium w grupie I znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

II miejsce Yelyzaveta Kamienieva z klasy 3d

III miejsce Kacper Wiejowski z klasy 3a

Ponadto wyróżniona została praca Darii Mikołowicz z klasy 3d.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 30 stycznia 2023 roku w Galerii rzeszowskiego Ratusza pod adresem Rynek 1, tam również można było podziwiać wystawę prac pod nazwą „Straż pożarna dziś i jutro” w dniach od 9 do 30 stycznia 2023 roku w ramach podsumowania obchodów Jubileuszu 150-lecia Rzeszowskiej Straży Pożarnej.

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM Z NASZEJ SZKOŁY!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj