Archiwum SP 1-3 2022/2023

Drugoklasiści obrali kurs na ortografię

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 2f uczestniczą w innowacji pedagogicznej pt.: „Obierz kurs na ortografię”. Na etapie wstępnym projektu dzięki układaniu domina oraz korzystaniu z klawiatur i chmur ortograficznych zapamiętywali pisownię trudnych wyrazów. Następnie ćwiczyli ich poprawne przepisywanie na różne sposoby. Uczniowie sami szukali ewentualnych błędów, aby unikać ich w przyszłości. Nauczyciel czuwał nad samodzielną pracą uczniów.
Dzięki udziałowi w kolejnych stacjach zadaniowych dzieci pokonują coraz to wyższe poziomy. To znów powoduje rozwój pamięci wzrokowej i motorycznej wyrazów z trudnością ortograficzną.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj