Archiwum SP 1-3 2022/2023

Realizacja innowacji "Obierz kurs na ortografię"

W roku szkolnym 2022/2023 2 klasie 3e realizowana jest innowacja pedagogiczna "Obierz kurs na ortografię". Uczniowie, w ramach zajęć dodatkowych, uczą się zasad ortograficznych "na wesoło". Podczas zajęć wykorzystywana jest między innymi metoda stacji zadaniowych. Dzięki innowacyjnemu podejściu uczniowie mają okazję do nauki dostosowanej do etapu rozwoju - nauka w ruchu i dobrej atmosferze jest nie tylko satysfakcjonująca ale również efektywna.
Dyktando biegane, chmury wyrazowe, kostki edukacyjne oraz wiele innych pomysłów realizowanych w ramach zajęć pozwalają uczniom nie tylko na doskonalenie wiadomości i umiejętności ortograficznych ale także uczą pracy opartej na działaniu i współpracy w zespole.

Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i mają nadzieję, że ortografia nigdy nie będzie stanowiła dla nich trudności.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj