Archiwum SP 1-3 2022/2023

Moja okolica

Uczniowie klasy 1a zrealizowali zadanie „Moja okolica” z modułu II Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: „Z kulturą mi do twarzy”. Zadaniem dzieci było wykonanie dowolną techniką plakatu przedstawiającego nasze miasto – Rzeszów. Uczniowie mieli do wykorzystania zdjęcia z charakterystycznymi miejscami naszego miasta, ich praca polegała na dorysowaniu dookoła fotografii poszczególnych elementów. Dzieci z dużym zaangażowaniem pracowały w grupach. Powstały bardzo ciekawe prace, niektóre z elementami wystroju świątecznego naszego miasta – Rzeszowa.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj